Masz duże biuro i szukasz kompleksowej obsługi wyposażenia wnętrz?

Masz duże biuro i szukasz kompleksowej obsługi wyposażenia wnętrz?

Dowiedz się więcej

Szybka wysyłka

Darmowa dostawa na wszystko

Zwroty aż do 30 dni

Owell Meble

Nowoczesne wyposażenie Twojego biura

Rekomendowane Fotele i sofyBiurkaSzafki i regałyStołyOświetlenie
Owell Meble

Menu

Inspiracje
Porównywarka

Obserwuj nas w mediach spełecznościowych:

Instagram Facebook

Masz duże biuro i szukasz kompleksowej obsługi wyposażenia wnętrz?

Oferujemy kompleksową obsługę

od projektu, poprzez wybór odpowiednich mebli, aż po montaż.

Zoptymalizujemy Twoją przestrzeń i stworzymy unikalne rozwiązanie projektowe,

które pasują do Twojej wizji i potrzeb Twojej działalności, zachowując idealną równowagę między funkcjonalnością i estetyką.

W ten sposób wyznaczamy nowe trendy w projektowaniu i wyposażaniu biur.

Chcesz otrzymać wycenę Twojego zlecenia?

Kliknij w przycisk poniżej i umów się na rozmowę z naszym doradcą

Zamów rozmowę z doradcą
Oferujemy kompleksową obsługę
Architekci

Architekci

Doświadczona kadra projektantów, z którymi współpracujemy, stworzy idealną przestrzeń dla Twoich pracowników. W dobrym projekcie biura kluczowe znaczenie ma rozkład mebli, uwzględnienie indywidualnych i grupowych potrzeb oraz umiejętność spełnienia praktycznych, architektonicznych i budżetowych ograniczeń. Nasz zespół spełnia wszystkie te założenia!

Doświadczenie w aranżacji wnętrz biurowych pozwoli nam stworzyć biura, które nie tylko estetycznie się prezentują, ale przede wszystkim są funkcjonalne i praktyczne. Twoje biuro zainspiruje Twoich pracowników i wpłynie pozytywnie na ich wydajność.

Aby zmaksymalizować korzyści płynące z przestrzeni biurowej, badamy potrzeby pracowników i kadry, potrzeby magazynowe, jak i zastosowaną technologię w pomieszczeniu.

Dobór wyposażenia

Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twojego biura. Współpracujemy razem z Tobą, aby ustalić Twoje cele i potrzeby. Zrozumienie ich jest dla nas konieczne. Nasza wiedza pozwoli dokonać nam odpowiednich wyborów, aby zaoferować Ci zoptymalizowane rozwiązania, wprowadzając nowe praktyczne koncepcje. Stawiamy na najlepszą jakość produktów, dlatego gwarantujemy Ci pełne zadowolenie.

Meble ergonomiczne

Meble ergonomiczne

Praca w biurze wiąże się ze spędzaniem dużej ilości czasu w pozycji siedzącej przed biurkiem. Wdrożenie ergonomicznych mebli i wyposażenia w przestrzeni biurowej znacznie poprawi zdrowie i samopoczucie Twoje, jak i Twoich pracowników. Dziś ergonomiczne elementy biurowe łączą najnowocześniejszą technologię z atrakcyjną estetyką, pomagając stworzyć przestrzeń, która zapewnia korzyści zdrowotne.

Tworzymy miejsca pracy zgodnie z potrzebami jego użytkowników. Wybierając ergonomiczne krzesła, biurka i technologię, zwiększamy wydajność Twoich pracowników. Rozumiemy znaczenie ergonomii pracy i maksymalizujemy wykorzystanie Twojego biura.

Akustyka

Akustyka

Biura na planie otwartym sprzyjają współpracy i komunikacji, ale nie można zapominać o odpowiedniej akustyce Twojej przestrzeni biurowej. Odpowiednia akustyka obniży stres, zwiększy efektywność, poprawi koncentrację oraz podwyższy komfort pracy Twoich pracowników.

Nasi specjaliści dobiorą najlepsze z możliwych rozwiązań do Twoich potrzeb, zapewniając wygodę Tobie i Twoim pracownikom.

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Miejsca pracy ma znaczący wpływ na produktywność, a brak wystarczającej różnorodności przestrzeni może mieć wpływ na satysfakcję i wydajność pracowników. Przestrzeń do relaksu w biurze jest kluczem do zwiększenia efektywności Twoich pracowników. Odpowiednio wykonany projekt biura może zdziałać znacznie więcej niż tylko zwiększyć produktywność w miejscu pracy, wzmocni również markę Twojej firmy. Coraz częściej odchodzi się od formalnych przestrzeni biurowych, natomiast elastyczne biura stają się normą.

Zapewnij pracownikom miejsce na odpoczynek i oderwanie się od stresu związanego z pracą, aby mogli się zresetować w natłoku codziennych obowiązków

Dobór zieleni

Dobór zieleni

Rośliny w pomieszczeniach biurowych sprawiają, że przestrzeń jest korzystniejsza i pozytywnie wpływa na wydajność pracowników. Są naturalnym oczyszczaczem powietrza. Usuwają toksyny, podnoszą wilgoć i przyspieszają cyrkulację. Rośliny mają ogromny wpływ na samopoczucie i wygląd biura. Dzięki naszej kompleksowej usłudze projektujemy, instalujemy i konserwujemy zachwycające ekspozycje, aby w bezproblemowy sposób zapewnić korzyści płynące z posiadania żywych roślin w Twoim miejscu pracy.

Zadbaj o swoich pracowników i ich samopoczucie. Jesteśmy elastyczni również na Twoje propozycję, bo wiemy, że rośliny i dbanie o nie jest wymagające!

Wykładziny

Wykładziny

Twoje biuro wiele mówi o Twojej firmie. Powinno być eleganckie i stylowe, aby podobało się klientom, a także wytrzymałe i praktyczne dla Ciebie i Twoich pracowników. W otwartej przestrzeni biurowej dźwięk wywołany rozmowami telefonicznymi i innymi zakłóceniami stanowi potencjalne zagrożenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników, dlatego stawiamy na wykładziny ze skutecznymi właściwościami dźwiękochłonnymi, aby zapewnić maksymalną wygodę i komfort. Wybieramy powierzchnie najlepszej jakości, ponieważ trwałość wykładziny decyduje o komforcie biura. Dobra nawierzchnia może wytrzymać lata użytkowania.

Niezależnie od tego, czy istnieje zapotrzebowanie na wyjątkowo wytrzymałą wykładzinę do ruchliwego biura sprzedażowego, czy na bardziej elegancką i stylową wykładzinę do sali konferencyjnej sprostamy każdemu zadaniu.

Realizacje

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego realizacją zajmujemy się szybko i profesjonalnie. Wykwalifikowany zespół zarządzający projektem nadzoruje budowę od przekazania projektu do wdrożenia, aż po końcowy efekt.

Realizacje

Przekształcamy Twój idealny projekt biura w rzeczywistość. Sprawnie i z doświadczeniem!

Owell
Zaufaj nam

Zaufaj nam

Wygląd pomieszczeń, w których pracujemy ma wpływ na jakość naszej pracy i samopoczucie. Dlatego warto zadbać o to, aby miejsce, w którym spędzamy średnio od 8 do 10 godzin dziennie było dla nas przyjemnie i funkcjonalne. Odezwij się do nas, a razem stworzymy Twoją idealną przestrzeń biurową.

Nasze usługi nie kończą się po „przeprowadzce”. Jesteśmy dla Was na co dzień, aby zapewnić ergonomiczne doradztwo. Dostosowujemy meble do indywidualnych potrzeb, aby zapewnić wydajne, produktywne i zdrowe środowisko pracy. Rozumiemy, że inwestycja w meble biurowe to także inwestycja w Twoich ludzi. Jesteśmy dla Ciebie i Twoich pracowników.

Skontaktuj się teraz!

Zamów rozmowę z doradcą

Owell

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Owell Emil Wagner z siedzibą w Warszawie, 00-018 ul. Zgoda 4 m.6., e-mail: info@owell.pl Czytaj dalej Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy Owell Emil Wagner. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Przejdź do
porównywarki

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem